Hur kunde det ske?

Så otroligt förargligt! Vi missade på en dag! Hur kunde det ske? Vad tusan ska vi skylla på? Jag brukar ju vara rätt bra på sånt här.

Tja, får bli livets vardag, det dagliga pusslet av bestyr och kanske en liten uns ouppmärksamhet. Första åren vi var tillsammans var vi sjukt noga – alltså inte att varje 26:e var en fest men vi var rätt ”duktiga” på att iallafall komma ihåg att uppmärksamma. Och nu glömma ÅRSDAGEN! Herregud herregud!

Jaja..vi kommer komma över detta, är helt säker! Kommer fler år och nya chanser. Idag firar vi 7 år och 1 dag.

Nils min stjärna ⭐️ Du ger så mycket kärlek samtidigt som du utvecklar och utmanar! Livet som människa blir spännande med dig! 😍

Får helt enkelt fira annan dag eller egentligen är väl det bästa – Fira kärleken varje dag…gäller bara att komma ihåg❤️

Denna kväll, 28 februari 2012 startade ett nytt kapitel i mitt liv. Glad att någon fångade oss på bild och är evigt tacksam över denna blind-date @saritanath ❤️

Annons

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s